FAQ

 

 • Hledám vodní dýmku, něco originálního a nevšedního, ale ne moc drahou a ani moc velkou, aby něco přežila.

  S výběrem designu vodní dýmky je volba velmi individuální. To samé platí o ceně. Nabízíme dýmky v cenové relaci až do 15000 Kč. Když se vezme průměr - 7 500, tak náhled na tuto průměrnou cenu může být pro každého jiný.
  Při výběru vodní dýmky je dobré si ujasnit, zda chcete s dýmkou cestovat, či bude používána spíše jen na jednom místě. Pokud s ní plánujete přejíždět, pak je vhodné volit dýmku s kufříkem, či taškou nebo dýmku outdorovou (Hekkpipe, Hydrogen).
  Mezi klasickými vodními dýmkami doporučujem volit značku Sahara Smoke nebo Kaya. Tyto mají propracované tělo a jednotlivé díly jsou napojeny šroubením. Masivní vázy zajišťují dobrou stabilitu.
  Můžem ještě doporučit orientovat se při výběru i na způsob napojení vázy a těla vodní dýmky. Každé spojení má své pro i proti. Spojení mohou být na těsnění, závit nebo click systém (bajonetové spojení).

  Pokud hledáte designově nápaditou dýmku, pak dle vkusu lze doporučit vodní dýmky Babo (originální design) Unity (puristické zpracování, krásné ve své jednoduchosti a s dokonale propracovanou funkčností) Oduman (celoskleněné díky většímu průměru hrdla je možnost vložení ovoce do vázy vodní dýmky)

  Nyní top mezi dýmkami jsou považovány Wookah, ale tyto jsou cenově v horní hranici.