FAQ

 

 • Co budu všechno potřebovat aby šlo dýmku ihned použít?

  K prvnímu použití vodní dýmky ještě budete potřebovat uhlíky, alobal a kouřenou směs. Z rychlozápalných uhlíků určitě nešlápnete vedle s  Carbopol Crown, které nezanechávaji pachuť a lehce se rozpalují. Na jejich zažehnutí postačí pouze sirka. Uhlík se klade hladkou stranou nahoru a to až po úplném rozpálení (poznáte to tak, že uhlík přestane jiskřit).
  Pokud budete dýmku využívat častěji, pak bych doporučila orientovat se na přírodní uhlíky, které déle žhnou a mají méně zbytkového popela a jsou zcela přírodní bez jakýchkoli rychlozápalných směsí, ale podstatně hůře se rozpalují a je potřeba na zažehnutí těchto uhlíků žhaviče.
  Ohledně alobalu - lze využít alobal přímo na určený na vodní dýmky který je již perforovaný nebo využít volně dostupný potravinářský (zde je lepší varianta silnější určený na gril, pokud zvolíte slabší, pak je lépe ho dát dvojmo) a tento si špendlíčkem perforovat.
  Jako náplň korunky můžete využít nejen tabák, ale i beznikotinové bylinné směsi,  minerální kamínky, či vaporizační pasty a gely Beamer, které jsou taktéž zcela bez nikotinu.
  Pro lepší orientaci v nabídce doporučuji využít produktových filtrů v levém sloupci, kde si můžete lehce vyfiltrovat požadované zboží.