FAQ

 

 • Co budu potřebovat na dokompletování dýmky pro napojení 4 kuřáků - k vodní dýmce Sahara Smoke, která toto umožňuje.

  Většina dýmek Sahara Smoke má v prodejním balení pouze jednu hadici. Ovšem na těle vodní dýmky má záslepky na šroubení a možnost napojení dalších hadic. U dýmek Sahara Smoke lze pojistný ventil taktéž zaměnit za redukci na další hadici. Podle typu dýmky tak můžete napojit na jednu dýmku 4-6 šlauchů.

  Příklad - na dokompletování dýmky pro napojení 4 kuřáků budete potřebovat:
  redukce + těsnění + hadice
  Náhradní redukce na hadici - obsahuje kuličku, která působí jako samoucpávací mechanizmus při souběžném kouření více kuřáky. Na těle vodní dýmky jsou 4 vývody - na 1. je redukce pro hadici, na 2. vývodu je pojistný ventil a dva vývody jsu zaslepeny šroubením. Za redukci se dá zaměnit i pojistný ventil.

  Doporučení - pokud chcete dýmku Sahara Smoke použít pro více kuřáků doporučujeme zaměnit i stávajicí redukci na hadici, která je v prodejním balení. Důvodem je to, že redukce, která se prodává přímo u dýmky neobsahuje kuličku a tudíž při souběžném kouření více kuřáky nepůsobí jako samoucpávací. Kuličku bohužel nelze ani dodatečně umístit do této redukce, jelikož to její konstrukční řešení neumožňuje.

  Hadice můžete volit originální přímo na vodní dýmky Sahara Smoke, univerzální nebo si můžete poskládat svoji hadici z komponentů dostupných na našem e-shopu. Doporučujeme volit hadice proplachovací, které se lépe udržují a při údržbě se mohou jednoduše propláchnout vodou. Lze využít i univerzální hadice typu Ager, Basic, Top Mark...